Elektronický index (iSAS)

  • PDF
  • Tisk
  • Email

Do aplikace se dostane zadáním adresy (nebo kliknutím na odkaz) 

http://isas.spsbv.cz/prihlasit.php

Přístupové údaje existují pro žáka, a dva zákonné zástupce žáka. Žáci dostali přihlašovací údaje na začátku studia a zákonní zástupci na první rodičovské schůzce.

Po obdržení přístupových údajů přejděte do internetové aplikace SAS http://isas.spsbv.cz/prihlasit.php.

Všechny známky jsou uvedeny v sekci Žáci  v nabídce Průběžná klasifikace. Následně potom pomocí horního menu lze položky řadit: Podle data zadání | Po předmětech | Čtvrtletní a pololetní hodnocení.

Známky uvedené v přehledu budou mít různou váhu podle typu zkoušení (čtvrtletní písemná práce, aktivita v hodině, úprava písemností, ústní zkoušení apod.), která bude vyjádřena zkratkou „va001“ až „va100“ – číslo ve zkratce představuje váhu známky v procentech.

Údaje budou aktualizovány dvakrát měsíčně, a to vždy k 15. dni v měsíci a ke konci měsíce.

Kromě průběžné klasifikace je v internetové aplikaci SAS možno prohlížet seznam knih v Knihovně, informace o škole, vyučujících, studijních oborech, průběhu přijímacího řízení, počtech studentů podle ročníků, oborů a tříd. V budoucnu bude tato nabídka rozšiřována o další informace.

V případě komplikací nás kontaktujte na emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

 

 

 

Zkuste hledání

Dotazník pro rodiče

Záleží Vám na kvalitě školy? Klikněte!

Nová maturita

modul

Sociální partneři

STG_Logo_RGB-_72dpi

Aktuality, novinky

Oficiální stránky školy (odkaz viz. níže)

http://www.spsbv.cz

Informace o příjimacím řízení zde